Skip to Main Content
  • Obsada wg osób

Breadcrumb

Semestr

22L
2
Wersja obowiązująca, do rozliczenia
WCZLP

Obsada zajęć wg osób

Wszelkie zmiany w obsadzie zajęć muszą być uzgodnione z wicedyrektorem ds. nauczania!

OsobaPensumKod przedmiotuRealizacjaNazwaTyp zajęciaUdziałKomentarz
Arabas Piotr Przemysław120M.SKXSieci komputerowe (dla MiNI)L2 gr.-
SKMASieci komputeroweL2 gr.-
Borowa Klara Maria240BD2ABazy danych 2P3/12-
F.BHDABazy i hurtownie danychL1/2-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P2/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/4-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W15/90-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C37/160-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P68/160Opiekun zespołów
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
Chaber Patryk Józef240EDYCOADynamic Systems and ControlW4/30-
EDYCOADynamic Systems and ControlL8/20-
Domański Paweł240MODIAModelowanie i identyfikacjaW1/1-
Drabecki Mariusz Piotr60WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL2 gr.-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP1/10-
Dudek Wojciech Adam240E.EPRMARobot Programming Methods (EMARO)W6/30-
IMAAInteligentne maszynyW6/30-
IMAAInteligentne maszynyC4/15-
IMAAInteligentne maszynyL15/30-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL10/30-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP1/16-
SIUASieci inteligentnych urządzeńP1/2-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL6/36-
WRAWstęp do robotykiL2 gr.-
Falkowski Michał Jacek30MODIAModelowanie i identyfikacjaP0/2Dokładnie 15 godzin
Figat Maksym240EOPSYAOperating SystemsL3 gr.-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachL1 gr.-
WRAWstęp do robotykiL2 gr.-
Gabor-Siatkowska Karolina30BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL2 gr.-
Giełdowski Daniel Krzysztof30SIUASieci inteligentnych urządzeńP0/4Dokładnie 15 godzin
Granat Janusz240E.EOPTAOptimization Techniques (EMARO)W10/10-
MOMAModelowanie matematyczneW3/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
O.ISZUZOInformatyczne systemy zarządzania (OKNO)Z1/2-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceW1/1-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceZ1/1-
SIZASystemy informatyczne zarządzaniaW1/1-
SIZASystemy informatyczne zarządzaniaP1/2-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaW16/30-
Gustowski Jerzy360SPASterowniki programowalneW1/1-
SPASterowniki programowalneL4 gr.-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW6/30-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL1/6-
Hałoń Michał60BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL1 gr.-
Kaleta Mariusz240EPFUAProgramming FundamentalsW1/2-
MOMAModelowanie matematyczneW2/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
O.ISZUZOInformatyczne systemy zarządzania (OKNO)Z1/2-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P2/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/4-
PIPRAPodstawy informatyki i programowaniaW1/3-
SIZASystemy informatyczne zarządzaniaP1/2-
Kamola Mariusz120SIUASieci inteligentnych urządzeńW22/30-
SIUASieci inteligentnych urządzeńP1/2-
Karbowski Andrzej240MNUMAMetody numeryczne (J)P3/4-
O.SEDUZOSeminarium dyplomowe magisterskie (OKNO)C1/1-
POBOAPodstawy badań operacyjnychL2 gr.-
SDIASeminarium dyplomowe inżynierskieC1/2czw. 14-16
Karpowicz Michał Piotr120PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceP1/2-
Kasprzak Włodzimierz180ARWSAlgorytmy rozpoznawania wzorcówW1/2-
ARWSAlgorytmy rozpoznawania wzorcówC1/2-
E.EAIAArtificial Intelligence (EMARO)W1/1-
O.ITOUZOInteligentne techniki obliczeniowe (OKNO)Z1/1-
O.MESZOMetody sztucznej inteligencji (OKNO)Z1/1-
PERMAPercepcja maszynW15/30-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C2/31-
Kijas Szymon120BD2ABazy danych 2P1/12-
BESPOTBezpieczeństwo społeczne, organizacyjne i zarządzanie cyberbezpieczeństwemP1/2-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychL1/4-
Kozakiewicz Adam Andrzej120EOPSYAOperating SystemsL1 gr.-
O.ATSUZOArchitektury i technologie systemów internetowych (OKNO)Z1/1-
SKMASieci komputeroweL2 gr.-
Kruk Tomasz Jordan360EOPSYAOperating SystemsW1/1-
ERSMSAReliable, Scalable and Maintainable IT SystemsW1/1-
ERSMSAReliable, Scalable and Maintainable IT SystemsP1/1-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P16/160Ekspert
Krzemienowski Adam Artur360ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPL2 gr.-
MOMAModelowanie matematyczneW8/30-
MOMAModelowanie matematyczneP2/6-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceP1/2-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL2 gr.-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP5/10-
Ławryńczuk Maciej180IMAAInteligentne maszynyW6/30-
IMAAInteligentne maszynyC5/15-
MODIAModelowanie i identyfikacjaC1/1-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceC3/15-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C6/31-
STPBSterowanie procesamiW1/1-
STPBSterowanie procesamiC1/1-
STPBSterowanie procesamiP1/2-
Manujło Andrzej180M.TM1ATechnika mikroprocesorowa 1W1/1-
M.TM1ATechnika mikroprocesorowa 1C1/1-
POBOAPodstawy badań operacyjnychL2 gr.-
Marusak Piotr240DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychW2/10-
DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychL2/10-
MNUMAMetody numeryczne (J)P1/4-
STPBSterowanie procesamiP1/2-
TAPATechnika automatyzacji procesówP1/3-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW6/30-
Nebeluk Robert Ryszard240EDYCOADynamic Systems and ControlW18/30-
EDYCOADynamic Systems and ControlC1/1-
EDYCOADynamic Systems and ControlL4/20-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL9/30-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP1/16-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL3/36-
Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa180AEAAlgorytmy ewolucyjneW8/30-
IMAAInteligentne maszynyW2/30-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C11/31-
Nwachukwu Anthony30E.EOPTAOptimization Techniques (EMARO)C1/1Prowadzone przez osobę anglojęzyczną.
Okulska Inez Aleksandra-PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceC10/15-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP12/16-
Pałka Piotr240EPFUAProgramming FundamentalsW1/2-
F.BHDABazy i hurtownie danychL1/2-
MOMAModelowanie matematyczneW6/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P3/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/4-
PIPRAPodstawy informatyki i programowaniaW1/3-
Pieńkosz Krzysztof240MOMAModelowanie matematyczneW4/30-
POBOAPodstawy badań operacyjnychW1/1-
SDIASeminarium dyplomowe inżynierskieC1/2pon. 16-18
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C4/31-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaW14/30-
ZPIBZarządzanie projektami informatycznymiW1/1-
ZPIBZarządzanie projektami informatycznymiP1/1-
Plamowski Sebastian240DCSASystemy automatyki DCS i SCADAW13/15-
DCSASystemy automatyki DCS i SCADAL15/30-
DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychW8/10-
DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychL8/10-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL2/30-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP1/16-
TAPATechnika automatyzacji procesówP2/3-
Ratkowski Andrzej360AISAArchitektura i integracja systemówW1/1-
AISAArchitektura i integracja systemówP1/1-
EOPSYAOperating SystemsL2 gr.-
M.SKXSieci komputerowe (dla MiNI)L1 gr.-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P16/160Ekspert
SKMASieci komputeroweL2 gr.-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW12/15-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychL1/4-
Seredyński Dawid240E.EMORAMobile Robots (EMARO)C1/1-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachL4 gr.-
WRAWstęp do robotykiL1 gr.-
Sobczyk Jerzy360ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPW1/1-
ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPL3 gr.-
ECONEAComputer NetworksW1/1-
M.SKXSieci komputerowe (dla MiNI)W1/1-
SKMASieci komputeroweW1/1-
SKMASieci komputeroweL3 gr.-
Stachurski Andrzej240EPNMAParallel Numerical MethodsW1/1-
EPNMAParallel Numerical MethodsP1/1-
SDM1ASeminarium dyplomowe magisterskie 1C1/1-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C3/31-
Stefańczyk Maciej Emil240ARWSAlgorytmy rozpoznawania wzorcówP1/1-
E.EAIAArtificial Intelligence (EMARO)C1/1-
IMAAInteligentne maszynyW4/30-
IMAAInteligentne maszynyC4/15-
IMAAInteligentne maszynyL5/30-
PERMAPercepcja maszynL1/1-
TWMATechniki widzenia maszynowegoC24/30-
TWMATechniki widzenia maszynowegoP1/1-
Szlenk Marcin360AISDIBAlgorytmy i struktury danych (I)L5 gr.-
O.OZPUZOOrganizacja i zarządzanie projektami informatycznymi (OKNO)Z1/2-
PARPAParadygmaty programowaniaW1/1-
PARPAParadygmaty programowaniaL1/2-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W45/90-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C20/160-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P4/160Właściciel zadania
Szumski Maciej-PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceC2/15-
Szynkiewicz Wojciech240E.EMORAMobile Robots (EMARO)W1/1-
E.EPRMARobot Programming Methods (EMARO)C1/1-
IMAAInteligentne maszynyW8/30-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C5/31-
SIUASieci inteligentnych urządzeńW8/30-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW4/30-
WRAWstęp do robotykiW1/1-
Śliwiński Tomasz Roman240EPFUAProgramming FundamentalsC1 gr.-
MOMAModelowanie matematyczneW3/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/10-
PIPRAPodstawy informatyki i programowaniaW1/3-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL2 gr.-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP4/10-
Tatjewski Piotr135MNUMAMetody numeryczne (J)W1/1-
TAPATechnika automatyzacji procesówW1/1-
Traczyk Tomasz240BD2ABazy danych 2W1/1-
BD2ABazy danych 2P2/3-
F.BHDABazy i hurtownie danychW1/1-
G.BDABazy danychW1/1-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P16/160Ekspert
Trokielewicz Mateusz Michał120BITABiometryczna identyfikacja tożsamościW1/1-
BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL1 gr.-
M.WZBXWarsztaty badawcze (z biometrii, dla W.MiNI)W1/1-
M.WZBXWarsztaty badawcze (z biometrii, dla W.MiNI)P1/1-
Wilkowski Artur240ARWSAlgorytmy rozpoznawania wzorcówW1/2-
ARWSAlgorytmy rozpoznawania wzorcówC1/2-
PERMAPercepcja maszynW15/30-
TWMATechniki widzenia maszynowegoW1/1-
TWMATechniki widzenia maszynowegoC6/30-
Winiarski Tomasz240ANROAAnatomia robotówW1/1-
ANROAAnatomia robotówL1/1-
IMAAInteligentne maszynyW4/30-
IMAAInteligentne maszynyC2/15-
IMAAInteligentne maszynyL5/30-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachW1/2-
Wojtulewicz Andrzej Marcin240DCSASystemy automatyki DCS i SCADAW2/15-
DCSASystemy automatyki DCS i SCADAL30/60-
EDYCOADynamic Systems and ControlW4/30-
EDYCOADynamic Systems and ControlL4/20-
SPASterowniki programowalneL1 gr.-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW4/30-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL3/36-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL1/6-
Zalewski Andrzej Zbigniew240AISDIBAlgorytmy i struktury danych (I)W1/1-
BESPOTBezpieczeństwo społeczne, organizacyjne i zarządzanie cyberbezpieczeństwemW1/1-
BESPOTBezpieczeństwo społeczne, organizacyjne i zarządzanie cyberbezpieczeństwemP1/2-
O.OZPUZOOrganizacja i zarządzanie projektami informatycznymi (OKNO)Z1/2-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W30/90-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C6/160-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
Zarzycki Krzysztof240EDYCOADynamic Systems and ControlW4/30-
EDYCOADynamic Systems and ControlL4/20-
IMAAInteligentne maszynyL5/30-
MODIAModelowanie i identyfikacjaP1/1-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL9/30-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP1/16-
Zieliński Cezary120E.EPRMARobot Programming Methods (EMARO)W24/30-
Żółtowska Izabela240MOMAModelowanie matematyczneW4/30-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C6/160-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P4/160Właściciel zadania
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL2 gr.-
ZAHAZarządzanie i harmonogramowanie procesówW1/1-
ZAHAZarządzanie i harmonogramowanie procesówL3/3-