Skip to Main Content
  • Obsada wg osób

Breadcrumb

Semestr

21Z
1
Plan zadań 21Z
WCLPZ

Obsada zajęć wg osób

Wszelkie zmiany w obsadzie zajęć muszą być uzgodnione z wicedyrektorem ds. nauczania!

OsobaPensumKod przedmiotuRealizacjaNazwaTyp zajęciaUdziałKomentarz
Arabas Piotr Przemysław120TASSATechniki analizy sieci społecznychW1/2-
TASSATechniki analizy sieci społecznychP1/2-
Borowa Klara Maria240PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/4-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W2/12-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C5/20-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P1/20Opiekun zespołów
SOIBSystemy operacyjne (I)L3 gr.-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
Chaber Patryk Józef240PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)L1/3-
PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)P1/3-
SMSASystemy mikroprocesorowe w sterowaniuW1/1-
SMSASystemy mikroprocesorowe w sterowaniuL2 gr.-
Domański Paweł240C.APXAutomatyka i pomiary (dla W.Chemicznego)W1/1-
C.APPAAutomatyka i pomiary w przemyśleW1/1-
C.APPAAutomatyka i pomiary w przemyśleP1/1Część lab. w formie warsztatów (w jednej grupie).
EDYCOADynamic Systems and ControlW1/1-
Drabecki Mariusz Piotr60WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL2 gr.-
Dudek Wojciech Adam240STEROASterowanie i symulacja robotówC9/30-
STEROASterowanie i symulacja robotówL1/2-
STEROASterowanie i symulacja robotówP1/2-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL6/36-
WRAWstęp do robotykiL2 gr.-
Falkowski Michał Jacek30PODAAPodstawy automatykiL5/35Dokładnie 15h.
Figat Maksym240APAAAparatura automatyki i robotykiL4 gr.-
EMOMAAModelling and Control of Manipulators (EMARO)C1/2-
ERPMARobot programming methods (IS)P1/1-
MOROAModelowanie i sterowanie robotówP1/1-
WRAWstęp do robotykiL1 gr.-
Gabor-Siatkowska Karolina30BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL2 gr.-
Giełdowski Daniel Krzysztof30APAAAparatura automatyki i robotykiL1 gr.Dokładnie 15 h!
Granat Janusz240MOMAModelowanie matematyczneW3/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
WDECAWspomaganie decyzjiW1/1-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaW16/30-
Gustowski Jerzy360C.APXAutomatyka i pomiary (dla W.Chemicznego)L13/45-
C.APPAAutomatyka i pomiary w przemyśleL9/15-
EDYCOADynamic Systems and ControlL9/30-
PODAAPodstawy automatykiL4/35-
SPASterowniki programowalneW1/1-
SPASterowniki programowalneL4 gr.-
Hałoń Michał-BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL2 gr.-
SNRASieci neuronoweP1/1-
Kaleta Mariusz240EPFUAProgramming FundamentalsW1/2-
MODAMetody optymalizacji dyskretnejW4/30-
MOMAModelowanie matematyczneW2/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/4-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/3-
PZSP1AProjekt zespołowy 1C1/5-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/80Właściciel zadania
ZBOPAZastosowania badań operacyjnych w przedsiębiorstwachP1/2-
Kamola Mariusz120TASSATechniki analizy sieci społecznychW1/2-
TASSATechniki analizy sieci społecznychP1/2-
Karbowski Andrzej240MNUMAMetody numeryczne (J)P2/4-
PORRAProgramowanie równoległe i rozproszoneW15/30-
PORRAProgramowanie równoległe i rozproszoneP1/2-
SDIASeminarium dyplomowe inżynierskieC1/3pon. 16-18
Karpowicz Michał Piotr120MNUMAMetody numeryczne (J)P1/4-
TSTATeoria sterowaniaW1/1-
TSTATeoria sterowaniaC1/1-
TSTATeoria sterowaniaP1/1-
Kasprzak Włodzimierz180EIASRAImage and Speech RecognitionW2/3-
ESPROASignal Processing (EMARO)W1/1-
M.ISRXImage and Speech Recoginition (dla W.MiNI)W2/3Proporcje do ustalenia.
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C8/37-
Kijas Szymon120IOPAInżynieria oprogramowaniaL1 gr.-
M.CNXComputer networks (dla W.MiNI)L1 gr.-
SKMASieci komputeroweL1 gr.-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychL1/4-
Kozakiewicz Adam Andrzej120M.CNXComputer networks (dla W.MiNI)L1 gr.-
SKMASieci komputeroweL2 gr.-
Kruk Tomasz Jordan360ERTSAReal-time Systems (EMARO)W1/1-
ERTSAReal-time Systems (EMARO)L1/2-
ERTSAReal-time Systems (EMARO)P1/2-
KSOAKomputerowe i sieciowe systemy operacyjneW1/1-
KSOAKomputerowe i sieciowe systemy operacyjneL1 gr.Tylko kawałek.
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/20Ekspert
SOIBSystemy operacyjne (I)W1/1-
Krzemienowski Adam Artur360ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPL2 gr.-
ENUMEANumerical MethodsP2/3-
MNUMAMetody numeryczne (J)P1/4-
MOMAModelowanie matematyczneW8/30-
MOMAModelowanie matematyczneP2/6-
SOIBSystemy operacyjne (I)L1 gr.-
WDECAWspomaganie decyzjiL1/2-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP2/5-
Ławryńczuk Maciej180PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)C1/1-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C8/37-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW6/30-
Manujło Andrzej180PZSP1AProjekt zespołowy 1C1/5-
PZSP1AProjekt zespołowy 1P2/8-
Marusak Piotr240ENUMEANumerical MethodsW1/1-
ENUMEANumerical MethodsP1/3-
PODAAPodstawy automatykiW1/1-
Nebeluk Robert Ryszard240C.APXAutomatyka i pomiary (dla W.Chemicznego)L7/45-
C.APPAAutomatyka i pomiary w przemyśleL6/15-
EDYCOADynamic Systems and ControlC1/1-
EDYCOADynamic Systems and ControlL15/30-
PODAAPodstawy automatykiL8/35-
PZSP1AProjekt zespołowy 1P1/8-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL6/36-
Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa180EEVALAEvolutionary AlgorithmsW4/15-
PORRAProgramowanie równoległe i rozproszoneW15/30-
PORRAProgramowanie równoległe i rozproszoneP1/2-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C8/37-
Pacut Andrzej90SNRASieci neuronoweW1/1-
Pałka Piotr240AASD.AAgentowe i aktorowe systemy decyzyjneW1/2-
AASD.AAgentowe i aktorowe systemy decyzyjneP2/7-
AASD.AAgentowe i aktorowe systemy decyzyjneZ1/2-
EPFUAProgramming FundamentalsW1/2-
MOMAModelowanie matematyczneW6/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/4-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/3-
PBL1AModuły i systemy Internetu RzeczyZ gr.Do sprawdzenia.
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/80Właściciel zadania
Pieńkosz Krzysztof240MODAMetody optymalizacji dyskretnejW4/30-
MOMAModelowanie matematyczneW4/30-
SDIASeminarium dyplomowe inżynierskieC1/3pt. 14-16
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C6/37-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaW14/30-
ZPIAZarządzanie projektami informatycznymiW1/1-
ZPIAZarządzanie projektami informatycznymiP1/1-
Plamowski Sebastian240C.APXAutomatyka i pomiary (dla W.Chemicznego)L4/45-
EPFUAProgramming FundamentalsC1 gr.-
PODAAPodstawy automatykiL9/35-
SPASterowniki programowalneL2 gr.-
Ratkowski Andrzej360AISAArchitektura i integracja systemówW1/1-
AISAArchitektura i integracja systemówP1/1-
IOPAInżynieria oprogramowaniaW1/3-
M.CNXComputer networks (dla W.MiNI)L2 gr.-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/20Ekspert
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW12/15-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychL1/4-
Seredyński Dawid240PZSP1AProjekt zespołowy 1P1/8-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachL1 gr.-
STEROASterowanie i symulacja robotówC9/30-
STEROASterowanie i symulacja robotówL1/2-
STEROASterowanie i symulacja robotówP1/2-
WRAWstęp do robotykiL1 gr.-
Sobczyk Jerzy360ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPW1/1-
ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPL3 gr.-
M.CNXComputer networks (dla W.MiNI)W1/1-
SKMASieci komputeroweW1/1Nowa wersja
SKMASieci komputeroweL2 gr.-
Stachurski Andrzej240AMOAAlgorytmy i metody optymalizacjiW1/1-
AMOAAlgorytmy i metody optymalizacjiP2/2-
AMOSAlgorytmy i metody optymalizacjiW1/1-
AMOSAlgorytmy i metody optymalizacjiP1/1-
SDM1ASeminarium dyplomowe magisterskie 1C1/1-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/37-
Stefańczyk Maciej Emil240ECOVIAComputer Vision (EMARO)C1/1Prowadzone w laboratorium
EIASRAImage and Speech RecognitionC1/2-
EIASRAImage and Speech RecognitionP1/2-
ESPROASignal Processing (EMARO)C1/1-
M.ISRXImage and Speech Recoginition (dla W.MiNI)C1/2-
M.ISRXImage and Speech Recoginition (dla W.MiNI)L1/1-
Szlenk Marcin360AISDIAAlgorytmy i struktury danych (I)L2 gr.-
IOPAInżynieria oprogramowaniaW1/3-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W6/12-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C2/20-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/20Opiekun zespołów
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/80Właściciel zadania
SPOPASpecyfikacje formalne i programy funkcyjneW1/1-
SPOPASpecyfikacje formalne i programy funkcyjneL1/1-
Szynkiewicz Wojciech240ISRAInteligentne systemy robotyczneW1/2-
ISRAInteligentne systemy robotyczneP1/1-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/37-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW4/30-
WRAWstęp do robotykiW1/1-
WRAWstęp do robotykiL1 gr.-
Śliwiński Tomasz Roman240AASD.AAgentowe i aktorowe systemy decyzyjneP2/7-
EPFUAProgramming FundamentalsC3 gr.-
MODAMetody optymalizacji dyskretnejW8/30-
MODAMetody optymalizacji dyskretnejP1/1-
MOMAModelowanie matematyczneW3/30-
MOMAModelowanie matematyczneP1/6-
PROIAProgramowanie obiektowe (I)W1/2-
WDECAWspomaganie decyzjiL1/2-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP3/5-
Tatjewski Piotr135EMOMAAModelling and Control of Manipulators (EMARO)W10/30-
EMOMAAModelling and Control of Manipulators (EMARO)C1/2-
MNUMAMetody numeryczne (J)W1/1-
Traczyk Tomasz240MODAAModelowanie danychW1/1-
MODAAModelowanie danychP1/1-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/20Ekspert
SDIASeminarium dyplomowe inżynierskieC1/3czw. 14-16
Trokielewicz Mateusz Michał120BITABiometryczna identyfikacja tożsamościW1/1-
BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL1 gr.-
M.WZBXWarsztaty badawcze (z biometrii, dla W.MiNI)W1/1-
M.WZBXWarsztaty badawcze (z biometrii, dla W.MiNI)P1/1-
Wilkowski Artur240ECOVIAComputer Vision (EMARO)W1/1-
EIASRAImage and Speech RecognitionW1/3-
EIASRAImage and Speech RecognitionC1/2-
EIASRAImage and Speech RecognitionP1/2-
G.PI1Podstawy informatyki (GiK)W1/1-
M.ISRXImage and Speech Recoginition (dla W.MiNI)W1/3Proporcje do ustalenia.
M.ISRXImage and Speech Recoginition (dla W.MiNI)C1/2-
PZSP1AProjekt zespołowy 1C1/5-
Winiarski Tomasz240APAAAparatura automatyki i robotykiW1/1-
APAAAparatura automatyki i robotykiL1 gr.-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachW1/2-
STEROASterowanie i symulacja robotówC12/30-
Wojtulewicz Andrzej Marcin240EDYCOADynamic Systems and ControlL3/30-
PODAAPodstawy automatykiL4/35-
PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)L1/3-
PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)P1/3-
SMSASystemy mikroprocesorowe w sterowaniuL1 gr.-
Zalewski Andrzej Zbigniew240IOPAInżynieria oprogramowaniaW1/3-
IOPAInżynieria oprogramowaniaL1 gr.-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W4/12-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C2/20-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/20Opiekun zespołów
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C5/37-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
Zarzycki Krzysztof240C.APXAutomatyka i pomiary (dla W.Chemicznego)L21/45-
EDYCOADynamic Systems and ControlL3/30-
PODAAPodstawy automatykiL5/35-
PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)L1/3-
PUSTAProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)P1/3-
SMSASystemy mikroprocesorowe w sterowaniuL1 gr.-
Zieliński Cezary120EMOMAAModelling and Control of Manipulators (EMARO)W20/30-
ERPMARobot programming methods (IS)W1/1-
ISRAInteligentne systemy robotyczneW1/2-
MOROAModelowanie i sterowanie robotówW1/1-
Żółtowska Izabela240ERTSAReal-time Systems (EMARO)L1/2-
ERTSAReal-time Systems (EMARO)P1/2-
MODAMetody optymalizacji dyskretnejW14/30-
MOMAModelowanie matematyczneW4/30-
PROIAProgramowanie obiektowe (I)W1/2-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P2/80Właściciel zadania
ZBOPAZastosowania badań operacyjnych w przedsiębiorstwachP1/2-
ZBOPAZastosowania badań operacyjnych w przedsiębiorstwachZ1/1-