Skip to Main Content
  • Obsada wg osób

Breadcrumb

Semestr

24L
2
Wersja obowiązująca, do rozliczenia
WCZLP

Obsada zajęć wg osób

Wszelkie zmiany w obsadzie zajęć muszą być uzgodnione z wicedyrektorem ds. nauczania!

OsobaPensumZadania organizacyjneKod przedmiotuRealizacjaNazwaTyp zajęciaUdziałKomentarz
Arabas Piotr120-WSOAWirtualne środowiska obliczenioweW13/15-
WSOAWirtualne środowiska obliczenioweP1/1-
Bartuzi-Trokielewicz Ewelina60-BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL2 gr.-
Borowa Klara Maria240-AISDIBAlgorytmy i struktury danych (I)L1 gr.-
F.BHDABazy i hurtownie danychL1/2-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P2/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/4-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W4/24-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C2/8-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P30/288Opiekun zespołów
SOIASystemy operacyjne (I)L1 gr.-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
Burzyński Wojciech15-WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL0/1Dokładnie 15 godzin!
Chaber Patryk Józef240

Kierowanie Laboratorium Podstaw Automatyki (CS402).
Opieka nad Kołem Naukowym Automatyki i Wbudowanych Układów.

EDYCOADynamic Systems and ControlL3/15-
MODIAModelowanie i identyfikacjaC0/1Zastępstwo za p. Zarzyckiego
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL13/45Zamiana zajęć w czasie zwolnienia p. Zarzyckiego
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP2/15Zamiana w czasie zwolnienia p. Zarzyckiego
Ciecierski Konrad60-E.EAIAArtificial Intelligence (EMARO)W1/3-
E.EAIAArtificial Intelligence (EMARO)C1/3-
Domański Paweł240

Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Komisji RW ds. nagród.
Udział w Radzie Dyscypliny Naukowej Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne.
Wiceprzewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej dyscypliny AEEiTK do Szkoły Doktorskiej PW. 

MODIAModelowanie i identyfikacjaP1/1-
SDM1ASeminarium dyplomowe magisterskie 1C1/1-
Dudek Wojciech240-ANROAAnatomia robotówW4/15-
E.EPRMARobot Programming Methods (EMARO)W6/30-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL8/45-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP1/15-
SIUASieci inteligentnych urządzeńP1/2-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL10/60-
Giełdowski Daniel Krzysztof30-SIUASieci inteligentnych urządzeńP0/4Dokładnie 15 godzin
-WRIAWstęp do robotyki dla informatykówL4 gr.Do potwierdzenia!
Granat Janusz240-E.EOPTAOptimization Techniques (EMARO)W10/10-
E.EOPTAOptimization Techniques (EMARO)C1/1-
MOMAModelowanie matematyczneW3/30-
MOMAModelowanie matematyczneP2/18-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceW1/1-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceP1/2-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceZ1/1-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaW16/30-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP4/6-
Gustowski Jerzy360

Pełnienie funkcji opiekuna praktyk dla studentów specjalności prowadzonych przez IAiIS.
Kierowanie Laboratorium Podstaw Automatyki (032).
Udział w Wydziałowej Komisji Wyborczej.

EDYCOADynamic Systems and ControlW6/30-
PODAAPodstawy automatykiL6/15-
SPASterowniki programowalneW4/5-
SPASterowniki programowalneL20/20-
Hałoń Michał180-SKMASieci komputeroweL4 gr.-
Kaleta Mariusz240

Pełnienie funkcji kierownika specjalności ISY.
Koordynowanie katalogu ECTS specjalności ISY.
Udział w Radzie Wydziału.

MOMAModelowanie matematyczneW2/30-
MOMAModelowanie matematyczneP3/18-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P3/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/4-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P7/288Właściciel zadania
Kamola Mariusz120-SIUASieci inteligentnych urządzeńW22/30-
SIUASieci inteligentnych urządzeńP1/2-
Karbowski Andrzej240

Koordynowanie dyplomowania na studiach OKNO.
Udział w Radzie Wydziału.

EPNMAParallel Numerical MethodsW1/1-
EPNMAParallel Numerical MethodsP1/1-
MNUMAMetody numeryczne (J)P4/4-
POBOAPodstawy badań operacyjnychL2 gr.-
Kasprzak Włodzimierz180

Pełnienie funkcji kierownika zespołu naukowego.
Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Instytutowej Komisji Odbioru Prac Badawczych.
Udział w Radzie Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja.

E.EAIAArtificial Intelligence (EMARO)W2/3-
E.EAIAArtificial Intelligence (EMARO)C2/3-
PERMAPercepcja maszynW1/2-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/6-
Kijas Szymon120-AISDIBAlgorytmy i struktury danych (I)L1 gr.-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychL1/4-
Kruk Tomasz Jordan360

Pełnienie funkcji kierownika specjalności IOP.
Koordynowanie katalogu ECTS specjalności IOP.
Kierowanie Laboratorium Systemów Operacyjnych (CS500).

ERSMSAReliable, Scalable and Maintainable IT SystemsW1/1-
ERSMSAReliable, Scalable and Maintainable IT SystemsP1/1-
SOIASystemy operacyjne (I)L1 gr.-
Krzemienowski Adam360-ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPL2 gr.-
MOMAModelowanie matematyczneW8/30-
MOMAModelowanie matematyczneP8/18-
POBOAPodstawy badań operacyjnychL1 gr.-
PSDAPrzetwarzanie strumieni danych i data scienceP1/2-
WDWRAWspomaganie decyzji w warunkach ryzykaW1/1-
WDWRAWspomaganie decyzji w warunkach ryzykaP1/1-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL1/2-
Ławryńczuk Maciej180

Pełnienie funkcji wicedyrektora Instytutu ds. nauki.
Pełnienie funkcji kierownika zespołu naukowego.
Pełnienie funkcji kierownika kierunku AiR.
Koordynowanie katalogu ECTS kierunku AiR.
Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Komisji RW ds. Nauki.
Udział w Komisji RW ds. Kształcenia.
Udział w Wydziałowej Komisji Odbioru Prac Badawczych.
Udział w Instytutowej Komisji Odbioru Prac Badawczych.
Udział w Dziekańskiej Komisji ds. Finansów.
Udział w Radzie Dyscypliny Naukowej Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika  i Technologie Kosmiczne.

MODIAModelowanie i identyfikacjaW2/2-
MODIAModelowanie i identyfikacjaC1/2-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/6-
STPBSterowanie procesamiW11/30-
STPBSterowanie procesamiC1/3-
STPBSterowanie procesamiP1/3-
Marks Michał Robert--WSOAWirtualne środowiska obliczenioweW2/15-
Marusak Piotr240

Kierowanie Laboratorium Podstaw Automatyki (026).
Udział w Radzie Wydziału.

DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychW2/10-
DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychL2/10-
PODAAPodstawy automatykiW1/1-
STPBSterowanie procesamiW19/30-
STPBSterowanie procesamiC2/3-
STPBSterowanie procesamiP2/3-
TAPATechnika automatyzacji procesówP1/3-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW6/30-
Nebeluk Robert240

Opieka nad stroną WWW Instytutu.

EDYCOADynamic Systems and ControlW22/30-
EDYCOADynamic Systems and ControlC1/1-
EDYCOADynamic Systems and ControlL3/15-
PODAAPodstawy automatykiL2/15-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL2/60-
Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa180

Pełnienie funkcji kierownika zespołu naukowego.
Udział w Radzie Wydziału.
Przewodniczenie Komisji RW ds. Rozwoju Kadry.
Udział w Radzie Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja.
Udział w Zespole ds. Kadry Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja.
Udział w Senackiej  Komisji ds. Kadr.

AEAAlgorytmy ewolucyjneW8/30-
MISKAModelowanie i symulacja komputerowaW1/1-
MISKAModelowanie i symulacja komputerowaP2/2-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/6-
Pałka Piotr240

Udział w Radzie Wydziału.

F.BHDABazy i hurtownie danychL1/2-
MOMAModelowanie matematyczneW6/30-
MOMAModelowanie matematyczneP2/18-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)Z1/4-
Pieńkosz Krzysztof240

Pełnienie funkcji kierownika zespołu naukowego.
Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Instytutowej Komisji Odbioru Prac Badawczych.

MOMAModelowanie matematyczneW4/30-
POBOAPodstawy badań operacyjnychW1/1-
SDIASeminarium dyplomowe inżynierskieC1 gr.-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/6-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaW14/30-
ZPIAZarządzanie projektami informatycznymiW1/1-
ZPIAZarządzanie projektami informatycznymiP1/2-
Plamowski Sebastian240-DCSASystemy automatyki DCS i SCADAW13/15-
DCSASystemy automatyki DCS i SCADAL15/30-
DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychW8/10-
DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychL6/10-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/10-
TAPATechnika automatyzacji procesówP2/3-
Ratkowski Andrzej360

Udział w Wydziałowej Komisji Wyborczej.

AISAArchitektura i integracja systemówW1/1-
AISAArchitektura i integracja systemówP1/1-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P28/288Ekspert
SKMASieci komputeroweL1 gr.-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW12/15-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychL1/4-
Roszczewska Katarzyna15-BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL1 gr.-
Seredyński Dawid240-E.EMORAMobile Robots (EMARO)C1/1-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachW1/2-
SKPSASystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarachL4 gr.-
Sobczyk Jerzy360

Kierowanie Laboratorium Sieci Komputerowych (568).

ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPW1/1-
ASUAAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IPL3 gr.-
ECONEAComputer NetworksW1/1-
SKMASieci komputeroweW1/1-
SKMASieci komputeroweL1 gr.-
Stefańczyk Maciej Emil240-PERMAPercepcja maszynL1/1-
TWMATechniki widzenia maszynowegoC25/30-
TWMATechniki widzenia maszynowegoP1/1-
Szlenk Marcin360

Udział w Instytutowej Komisji Odbioru Prac Badawczych.

AISDIBAlgorytmy i struktury danych (I)L3 gr.-
PARPAParadygmaty programowaniaW1/1-
PARPAParadygmaty programowaniaP1/2-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W12/24-
PZSP2AProjekt zespołowy 2C1/8-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P30/288Opiekun zespołów
ZPIAZarządzanie projektami informatycznymiP1/2-
Szynkiewicz Wojciech240

Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Radzie Dyscypliny Naukowej Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne.
Pełnienie funkcji przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej.
Udział w Instytutowej Komisji Odbioru Prac Badawczych.

E.EMORAMobile Robots (EMARO)W1/1-
E.EPRMARobot Programming Methods (EMARO)C1/1-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/6-
SIUASieci inteligentnych urządzeńW8/30-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiW4/30-
WRIAWstęp do robotyki dla informatykówW1/1-
WRIAWstęp do robotyki dla informatykówL1 gr.-
Śliwiński Tomasz240-MOMAModelowanie matematyczneW3/30-
MOMAModelowanie matematyczneP3/18-
PBADAProjekt badawczy (ISY)P1/10-
POBOAPodstawy badań operacyjnychL1 gr.-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaL1/2-
WSYZAWprowadzenie do systemów zarządzaniaP2/6-
Tatjewski Piotr135-MNUMAMetody numeryczne (J)W1/1-
TAPATechnika automatyzacji procesówW1/1-
Traczyk Tomasz240

Pełnienie funkcji wicedyrektora Instytutu ds. nauczania.
Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Komisji RW ds. Kształcenia.
Udział w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

F.BHDABazy i hurtownie danychW1/1-
G.BDABazy danychW1/1-
KBD2AKomercyjne bazy danych - OracleW1/1-
KBD2AKomercyjne bazy danych - OracleP1/1-
Trokielewicz Mateusz120

Kierowanie laboratorium biometrii.

BITABiometryczna identyfikacja tożsamościW1/1-
BITABiometryczna identyfikacja tożsamościL1 gr.-
BITMBiometryczna identyfikacja tożsamościL1 gr.10 osób z Mechatroniki - przeniesiona 1 grupa
Wilkowski Artur240-PERMAPercepcja maszynW1/2-
TWMATechniki widzenia maszynowegoW1/1-
TWMATechniki widzenia maszynowegoC5/30-
Winiarski Tomasz240

Kierowanie Laboratorium Robotyki (P109 i 012).
Opieka nad kołem naukowym BIONIK.

ANROAAnatomia robotówW11/15-
ANROAAnatomia robotówL1/1-
Wojtulewicz Andrzej Marcin240-DCSASystemy automatyki DCS i SCADAW2/15-
DCSASystemy automatyki DCS i SCADAL30/60-
EDYCOADynamic Systems and ControlW2/30-
SPASterowniki programowalneW1/5-
SPASterowniki programowalneL0/20-
Zakrzewski Maciej120-EDYCOADynamic Systems and ControlL6/15-
MODIAModelowanie i identyfikacjaW0/1-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceC15/15-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL4/45-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP10/15-
PODAAPodstawy automatykiL4/15-
WAETAWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacjiL8/60-
Zalewski Andrzej240

Pełnienie funkcji kierownika zespołu naukowego.

AISDIBAlgorytmy i struktury danych (I)W1/1-
BESPOTBezpieczeństwo społeczne, organizacyjne i zarządzanie cyberbezpieczeństwemW1/1-
BESPOTBezpieczeństwo społeczne, organizacyjne i zarządzanie cyberbezpieczeństwemP2/2-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W6/24-
SDM2ASeminarium dyplomowe magisterskie 2C1/6-
WUSAWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznychW1/15-
Zarzycki Krzysztof240-DIPRADiagnostyka procesów przemysłowychL2/10-
EDYCOADynamic Systems and ControlL3/15-
MODIAModelowanie i identyfikacjaW0/1-
MODIAModelowanie i identyfikacjaC1/2-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceL20/45-
PIARAPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyceP2/15-
PODAAPodstawy automatykiL3/15-
Zieliński Cezary120

Pełnienie funkcji dyrektora instytutu.
Pełnienie funkcji kierownika zespołu naukowego.
Udział w Radzie Wydziału.
Udział w Radzie Dyscypliny Naukowej Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika  i Technologie Kosmiczne.
Pełnienie funkcji kierownika Centrum Badawczego POB Sztucznej Inteligencji i Robotyki.

E.EPRMARobot Programming Methods (EMARO)W24/30-
Żółtowska Izabela240

Udział w Radzie Wydziału.

MOMAModelowanie matematyczneW4/30-
PZSP2AProjekt zespołowy 2W2/24-
PZSP2AProjekt zespołowy 2P14/288Właściciel zadania