Skip to Main Content
  • Oferta przedmiotów

Breadcrumb

OFERTA
24Z
0
Oferta przedmiotów jest naszą propozycją kierowaną do Dziekana, zawiera także wytyczne do układania planu zajęć. Szersze objaśnienie na podstronie "Komunikaty".
Oferta obejmuje tylko przedmioty własne IAiIS, nie ma tu zatem z zasady przedmiotów zlecanych przez inne jednostki, EMARO, OKNO ani szkołę doktorską.

Oferta

* Przez "termin" rozumie się tutaj przydział stałego "slotu" na cały semestr (15 tygodni) lub na tygodnie parzyste/nieparzyste.
KodNazwaKod USOSKoordynatorLiczba miejscLimit miejscTyp zaj.Liczba godzinNr grupyLiczność grupyGł. prowadzącyPreferowany termin*UwagiKomentarz
AASDAgentowe i aktorowe systemy decyzyjne103A-INISY-MSP-AASDPałka Piotr40WYK301Pałka Piotrśr. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 104współprowadzi dr Ryżko (II)
Pałka Piotr40PRO2410115 bez rezerwacji terminu
Pałka Piotr40ZIN3210120Pałka Piotrśr. nieparzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. 017B
Pałka Piotr40ZIN3210220Pałka Piotrśr. parzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. 017B
AISArchitektura i integracja systemów103A-INxxx-MSP-AISRatkowski Andrzej4545WYK301Ratkowski Andrzejpt. 18:15-20:00 1030-ETI, s. 017B
Ratkowski Andrzej4545PRO1510115Ratkowski Andrzej bez rezerwacji terminu
AMOAlgorytmy i metody optymalizacji103B-ARxxx-DSP-AMOStachurski Andrzej45WYK301Stachurski Andrzejpn. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 170
Stachurski Andrzej45PRO3010115Stachurski Andrzejpn. 10:15-12:00 1030-ETI, s. P113
APAAparatura automatyki i robotyki103A-ARxxx-ISP-APAWiniarski Tomasz72WYK301Winiarski Tomaszśr. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 105
Winiarski Tomasz72LAB1510112Winiarski Tomaszśr. 14:15-18:00 1030-ETI, s. P109Dwa terminy po 60 godzin, czyli do 8 grup rozliczeniowych. Tak ma być?
Winiarski Tomasz72LAB1510212Winiarski Tomaszwt. 16:15-20:00 1030-ETI, s. P109
ARCYArchiwa cyfrowe (Cyberbezp.)103A-CBxxx-MSP-ARCYTraczyk Tomasz30WYK151Traczyk Tomaszśr. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 528
Traczyk Tomasz30PRO3010115Traczyk Tomaszśr. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 528w terminie wykładu
ASUAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IP103B-INSID-ISP-ASUSobczyk Jerzy6060WYK301Sobczyk Jerzypn. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 118
Sobczyk Jerzy6060LAB3010112Sobczyk Jerzycz. 8:15-10:00 1030-ETI, s. CS500
Sobczyk Jerzy6060LAB3010212Sobczyk Jerzycz. 10:15-12:00 1030-ETI, s. CS500
Sobczyk Jerzy6060LAB3010312Sobczyk Jerzycz. 12:15-14:00 1030-ETI, s. CS500
Sobczyk Jerzy6060LAB3010412Sobczyk Jerzycz. 16:15-18:00 1030-ETI, s. CS500
Sobczyk Jerzy6060LAB3010512Sobczyk Jerzycz. 18:15-20:00 1030-ETI, s. CS500
BD2Bazy danych 2103C-INxxx-ISP-BD2Traczyk Tomasz60WYK301Traczyk Tomaszśr. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 202Sala na ok. 50 os.
Traczyk Tomasz60PRO1510115Traczyk Tomasz bez rezerwacji terminu
BITBiometryczna identyfikacja tożsamości103B-IBxxx-ISP-BITTrokielewicz Mateusz5060WYK301Trokielewicz Mateuszpn. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 168Potrzebna sala na 60 osób, np. 162.
Trokielewicz Mateusz5060LAB1510110Hałoń Michałwt. nieparzysty 8:15-11:00 1030-ETI, s. 559wskazane by studenci mogli wybrać grupę w USOS-ie
Trokielewicz Mateusz5060LAB1510210Hałoń Michałwt. parzysty 8:15-11:00 1030-ETI, s. 559
Trokielewicz Mateusz5060LAB1510310Hałoń Michałwt. nieparzysty 11:15-14:00 1030-ETI, s. 559
Trokielewicz Mateusz5060LAB1510410Hałoń Michałwt. parzysty 11:15-14:00 1030-ETI, s. 559
Trokielewicz Mateusz5060LAB1510510Hałoń Michałwt. nieparzysty 14:15-17:00 1030-ETI, s. 559
Trokielewicz Mateusz5060LAB1510610Hałoń Michałwt. parzysty 14:15-17:00 1030-ETI, s. 559
EASARAudio signal analysis and speech recognition103A-INISY-MSP-EASARKasprzak Włodzimierz30WYK181Kasprzak Włodzimierzśr. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 121Sala z rzutnikiem i tablicą
Kasprzak Włodzimierz30CWI121Kasprzak Włodzimierzśr. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 121w terminie wykładu
Kasprzak Włodzimierz30LAB1510115Stefańczyk Maciejcz. nieparzysty 10:15-12:00 1030-ETI, s. P109
Kasprzak Włodzimierz30LAB1510215Stefańczyk Maciejcz. parzysty 10:15-12:00 1030-ETI, s. P109
EDYCODynamic Systems and Control103A-CTxxx-ISA-EDYCONebeluk Robert3648WYK301Nebeluk Robertcz. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 202
Nebeluk Robert3648CWI1510124Nebeluk Robertcz. nieparzysty 12:15-14:00 1030-ETI, s. 117
Nebeluk Robert3648CWI1510224Nebeluk Robertcz. parzysty 12:15-14:00 1030-ETI, s. 117
Nebeluk Robert3648LAB1510112Nebeluk Robertpn. 12:15-15:00 1030-ETI, s. 026+0323 grupy rozliczeniowe na termin
Nebeluk Robert3648LAB1510212Nebeluk Robertpn. 12:15-15:00 1030-ETI, s. 026+032
Nebeluk Robert3648LAB1510312Nebeluk Robertpn. 12:15-15:00 1030-ETI, s. 026+032
EIASRImage and Speech Recognition103A-CTCSN-MSA-EIASRKasprzak Włodzimierz45WYK301Kasprzak Włodzimierzpn. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 202
Kasprzak Włodzimierz45CWI1510124Kasprzak Włodzimierzśr. nieparzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. 107
Kasprzak Włodzimierz45CWI1510224Kasprzak Włodzimierzśr. parzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. 107
Kasprzak Włodzimierz45PRO1510115 bez rezerwacji terminu
ENUMENumerical Methods103A-CTxxx-ISA-ENUMEMarusak Piotr30WYK301Marusak Piotrcz. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 168
Marusak Piotr30PRO3010115 pn. 16:15-18:00 1030-ETI, s. P114Wspólny termin konsultacji dla wszystkich studentów.
EPFUProgramming Fundamentals103A-CTxxx-ISA-EPFUKaleta Mariusz105WYK301Kaleta Mariuszpn. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 118Współprowadzi dr P. Pałka
Kaleta Mariusz105CWI1510124 cz. nieparzysty 12:15-14:00 1030-ETI, s. 104
Kaleta Mariusz105CWI1510224 cz. parzysty 12:15-14:00 1030-ETI, s. 104
Kaleta Mariusz105CWI1510324 cz. parzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. 170Jeśli będzie dużo studentów.
Kaleta Mariusz105LAB1510112 śr. nieparzysty 10:15-12:00 1030-ETI, s. 011
Kaleta Mariusz105LAB1510212 śr. parzysty 10:15-12:00 1030-ETI, s. 011
Kaleta Mariusz105LAB1510312 wt. nieparzysty 8:15-10:00 1030-ETI, s. 011
ERPMRobot programming methods (ISY)103A-INISY-MSP-ERPMZieliński Cezary30WYK301Zieliński Cezarypn. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 120
Zieliński Cezary30PRO3010115 bez rezerwacji terminu
ISRInteligentne systemy robotyczne103A-ARxxx-DSP-ISRZieliński Cezary45WYK301Zieliński Cezarypn. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 6Współprowadzi dr hab. W. Szynkiewicz
Zieliński Cezary45PRO1510115 bez rezerwacji terminu
MNUMMetody numeryczne (J)103B-INxxx-ISP-MNUMTatjewski Piotr4560WYK301Tatjewski Piotrcz. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 162
Tatjewski Piotr4560PRO1510115 wt. nieparzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. P113Czy 2 godz. parzyste/nieparzyste, czy po 1 godzinie na grupę co tydzień?
Tatjewski Piotr4560PRO1510215 wt. parzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. P113
Tatjewski Piotr4560PRO1510315 pt. nieparzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. P113
Tatjewski Piotr4560PRO1510415 pt. parzysty 14:15-16:00 1030-ETI, s. P113
MODAModelowanie danych103A-INISY-MSP-MODATraczyk Tomasz30WYK151Traczyk Tomaszcz. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 5282 godziny tygodniowo
Traczyk Tomasz30PRO3010115Traczyk Tomaszśr. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 528w terminie wykładu
MOMModelowanie matematyczne103A-INISY-MSP-MOMKaleta Mariusz45WYK301Kaleta Mariusz Prosimy o termin poranny, sprawdziła się 8:15. Współprowadzą: T. Śliwiński, J. Granat, P. Pałka, A. Krzemienowski i K. Pieńkosz
Kaleta Mariusz45PRO3010115Kaleta Mariuszśr. 8:15-10:00 Potrzebny termin, ale bez sali!
MOROModelowanie i sterowanie robotów103A-ARxxx-DSP-MOROZieliński Cezary30WYK301Zieliński Cezarycz. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 104
Zieliński Cezary30PRO1510115 bez rezerwacji terminu
PARPParadygmaty programowania103A-INxxx-ISP-PARPSzlenk Marcin100WYK151Szlenk Marcinwt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 202Potrzebna większa sala, np. 105.
Szlenk Marcin100PRO3010115Szlenk Marcin Bez rezerwacji terminu. UWAGA: zamiast laboratorium jest projekt!Trzeba dopilnować by dziekanat zmienił z lab. na projekt.
PBADProjekt badawczy103A-INISY-MSP-PBADPałka Piotr30PRO3010115 bez rezerwacji terminu
Pałka Piotr30ZIN30101Pałka Piotrpn. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 164Rozłącznie z wykładem MOM - konflikt prowadzących.
PODAPodstawy automatyki103A-ARxxx-ISP-PODAMarusak Piotr100108WYK301Ławryńczuk Maciejcz. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 161
Marusak Piotr100108LAB1510112 wt. 16:15-19:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510212 wt. 16:15-19:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510312 wt. 16:15-19:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510412 cz. 16:15-19:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510512 cz. 16:15-19:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510612 cz. 16:15-19:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510712 pt. 17:15-20:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510812 pt. 17:15-20:00 1030-ETI, s. 026+032
Marusak Piotr100108LAB1510912 pt. 17:15-20:00 1030-ETI, s. 026+032
PORRProgramowanie równoległe i rozproszone103B-INISY-MSP-PORRNiewiadomska-Szynkiewicz Ewa60WYK301Niewiadomska-Szynkiewicz Ewawt. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 118
Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa60PRO3010115 bez rezerwacji terminu
PROIProgramowanie obiektowe (I)103B-INxxx-ISP-PROIŚliwiński Tomasz36WYK301Śliwiński Tomaszcz. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 9A
Śliwiński Tomasz36LAB1510112 wt. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 04Bpo 2..3 grupy rozliczeniowe na termin
Śliwiński Tomasz36LAB1510212 wt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 04B
Śliwiński Tomasz36PRO1510115 bez rezerwacji terminu
PUSTProjektowanie układów sterowania (projekt grupowy)103A-ARxxx-ISP-PUSTŁawryńczuk Maciej4060CWI1510124Ławryńczuk Maciejpt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 170
Chaber Patryk Józef4060LAB3010110 pn. 12:15-16:00 1030-ETI, s. CS402
Chaber Patryk Józef4060LAB3010210 śr. 13:15-16:00 1030-ETI, s. CS402
Chaber Patryk Józef4060LAB3010310 wt. 8:15-11:00 1030-ETI, s. CS402
Ławryńczuk Maciej4060PRO3010115 bez rezerwacji terminu
PZSP1Projekt zespołowy 1103A-INxxx-ISP-PZSP1Kaleta Mariusz150CWI3010124 pn. 8:15-12:00 1030-ETI, s. 04BTerminy wspólne z projektem.
Kaleta Mariusz150CWI3010224 wt. 16:15-20:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150CWI3010324 śr. 14:15-18:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150CWI3010424 cz. 16:15-20:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150CWI3010524 pt. 14:15-18:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150PRO3010115 pn. 8:15-12:00 1030-ETI, s. 04BTerminy wspólne z ćwiczeniami.
Kaleta Mariusz150PRO3010215 wt. 16:15-20:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150PRO3010315 śr. 14:15-18:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150PRO3010415 cz. 16:15-20:00 1030-ETI, s. 04B
Kaleta Mariusz150PRO3010515 pt. 14:15-18:00 1030-ETI, s. 04B
PZSP2Projekt zespołowy 2103A-INxxx-ISP-PZSP2Żółtowska Izabela7272WYK241Szlenk Marcinpt. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 133
Żółtowska Izabela7272CWI3210124 pn. parzysty 12:15-16:00 1030-ETI, s. P113
Żółtowska Izabela7272CWI3210224 cz. parzysty 10:15-14:00 1030-ETI, s. P114
Żółtowska Izabela7272CWI3210324 cz. parzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P113
Żółtowska Izabela7272PRO6010115Nowak Robertpn. nieparzysty 12:15-16:00 1030-ETI, s. P113
Żółtowska Izabela7272PRO6010215Nowak Robertcz. nieparzysty 10:15-14:00 1030-ETI, s. P114
Żółtowska Izabela7272PRO6010315Nowak Robertcz. nieparzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P113
SDISeminarium dyplomowe inżynierskie103B-xxxxx-ISP-SDIPieńkosz Krzysztof30CWI3010114Karbowski Andrzejpn. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 528
Pieńkosz Krzysztof30CWI3010214Traczyk Tomaszcz. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 528
Pieńkosz Krzysztof30CWI3010314Pieńkosz Krzysztofpt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 528
SDM1Seminarium dyplomowe magisterskie 1103B-xxxxx-MSP-SDM1Domański Paweł30CWI3010114 cz. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 569
Domański Paweł30CWI3010214 cz. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 569
SDM2Seminarium dyplomowe magisterskie 2103B-xxxxx-MSP-SDM2Traczyk Tomasz100CWI3010120Ławryńczuk Maciejpn. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale w USOS-ie tylko o jedną grupę bez terminu. Zapisy do prawdziwych grup zrobi Instytut.
Traczyk Tomasz100CWI3010220Pieńkosz Krzysztofcz. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale bez grupy w USOS-ie!
Traczyk Tomasz100CWI3010320Stachurski Andrzejśr. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale bez grupy w USOS-ie!
Traczyk Tomasz100CWI3010420Zalewski Andrzejwt. 17:15-19:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale bez grupy w USOS-ie!
Traczyk Tomasz100CWI3010520Kasprzak Włodzimierzwt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale bez grupy w USOS-ie!
Traczyk Tomasz100CWI3010620Szynkiewicz Wojciechśr. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale bez grupy w USOS-ie!
Traczyk Tomasz100CWI3010720Niewiadomska-Szynkiewicz Ewaśr. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 569Prosimy o zarezerwowanie sali, ale bez grupy w USOS-ie!
SKMSieci komputerowe103C-INxxx-ISP-SKMSobczyk Jerzy7296WYK301Sobczyk Jerzywt. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 105
Sobczyk Jerzy7296LAB3010112 pn. 11:15-14:00 1030-ETI, s. 568+327
Sobczyk Jerzy7296LAB3010212 pn. 14:15-17:00 1030-ETI, s. 568+327
Sobczyk Jerzy7296LAB3010312 pn. 17:15-20:00 1030-ETI, s. 568+327
Sobczyk Jerzy7296LAB3010412 wt. 10:15-13:00 1030-ETI, s. 568+327
Sobczyk Jerzy7296LAB3010512 wt. 13:15-16:00 1030-ETI, s. 568+327
Sobczyk Jerzy7296LAB3010612 śr. 10:15-13:00 1030-ETI, s. 568+327
SKPSSystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach103A-INxxx-ISP-SKPSSeredyński Dawid7080WYK301Seredyński Dawidpn. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 162współprowadzi dr hab. W. Zabołotny
Seredyński Dawid7080LAB3010110Seredyński Dawidwt. nieparzysty 12:15-16:00 1030-ETI, s. P114Ile właściwie ma być terminów? Czy co tydzień, czy co dwa? W planie były tylko 2 terminy co dwa tyg.!
Seredyński Dawid7080LAB3010210Seredyński Dawidwt. parzysty 12:15-16:00 1030-ETI, s. P114
Seredyński Dawid7080LAB3010310Seredyński Dawidwt. nieparzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P113
Seredyński Dawid7080LAB3010410Seredyński Dawidwt. parzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P113
Seredyński Dawid7080LAB3010510Seredyński Dawidśr. nieparzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P114
Seredyński Dawid7080LAB3010610Seredyński Dawidśr. parzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P114
Seredyński Dawid7080LAB3010710Seredyński Dawid 1030-ETI, s. P114
Seredyński Dawid7080LAB3010810Seredyński Dawid 1030-ETI, s. P114
SMSSystemy mikroprocesorowe w sterowaniu103B-ARxxx-ISP-SMSChaber Patryk Józef4040WYK301Chaber Patrykcz. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 170
Chaber Patryk Józef4040LAB3010110Chaber Patrykwt. 11:15-14:00 1030-ETI, s. CS402
Chaber Patryk Józef4040LAB3010210Chaber Patrykwt. 16:15-19:00 1030-ETI, s. CS402
Chaber Patryk Józef4040LAB3010310Chaber Patrykśr. 9:15-12:00 1030-ETI, s. CS402
Chaber Patryk Józef4040LAB3010410Chaber Patrykśr. 16:15-19:00 1030-ETI, s. CS402
SOISystemy operacyjne (I)103B-INxxx-ISP-SOIKruk Tomasz Jordan120120WYK301Kruk Tomaszwt. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 133
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010112 pt. 8:15-10:00 1030-ETI, s. CS500
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010212 pt. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 139
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010312 pt. 10:15-12:00 1030-ETI, s. CS500
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010412 pt. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 139
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010512 pt. 12:15-14:00 1030-ETI, s. CS500
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010612 pt. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 10
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010712 pt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. CS500
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010812 pt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 10
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3010912 pt. 16:15-18:00 1030-ETI, s. CS500
Kruk Tomasz Jordan120120LAB3011012 pt. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 139
SPSterowniki programowalne103B-INSID-ISP-SPGustowski Jerzy5060WYK301Gustowski Jerzycz. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 202Sala na 60 osób.
Gustowski Jerzy5060LAB1510115Gustowski Jerzywt. nieparzysty 10:15-13:00 1030-ETI, s. CS402+032
Gustowski Jerzy5060LAB1510215Gustowski Jerzywt. parzysty 10:15-13:00 1030-ETI, s. CS402+032
Gustowski Jerzy5060LAB1510315Gustowski Jerzycz. nieparzysty 9:15-12:00 1030-ETI, s. CS402+032
Gustowski Jerzy5060LAB1510415Gustowski Jerzycz. parzysty 9:15-12:00 1030-ETI, s. CS402+032
STEROSterowanie i symulacja robotów103A-ARxxx-ISP-STERODudek Wojciech48CWI1510124Dudek Wojciechpt. nieparzysty 12:15-14:00 1030-ETI, s. 017B
Dudek Wojciech48CWI1510224Dudek Wojciechpt. parzysty 12:15-14:00 1030-ETI, s. 017B
Dudek Wojciech48LAB3010112 cz. nieparzysty 8:15-12:00 1030-ETI, s. P109
Dudek Wojciech48LAB3010212 cz. parzysty 8:15-12:00 1030-ETI, s. P109
Dudek Wojciech48LAB3010312 cz. nieparzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P109
Dudek Wojciech48LAB3010412 cz. parzysty 16:15-20:00 1030-ETI, s. P109
Dudek Wojciech48PRO1510115Dudek Wojciech bez rezerwacji terminu
SZAUSztuczna inteligencja w automatyce103A-ARxxx-MSP-SZAUŁawryńczuk Maciej45WYK301Ławryńczuk Maciejwt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 108
Ławryńczuk Maciej45PRO3010115 bez rezerwacji terminu
TASSTechniki analizy sieci społecznych103A-INSID-MSP-TASSArabas Piotr4545WYK301Arabas Piotrwt. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 017BWspółprowadzi Mariusz Kamola
Arabas Piotr4545PRO3010115 bez rezerwacji terminu
TSTTeoria sterowania103D-ARxxx-MSP-TSTMarusak Piotr48WYK301Marusak Piotrwt. 8:15-10:00 1030-ETI, s. 165
Marusak Piotr48CWI15101Marusak Piotrcz. nieparzysty 10:15-12:00 1030-ETI, s. P113
Marusak Piotr48CWI15102Marusak Piotrcz. parzysty 10:15-12:00 1030-ETI, s. P113
Marusak Piotr48PRO1510115 bez rezerwacji terminu
UMIRUczenie maszynowe w internecie rzeczy103A-IRxxx-MSP-UMIRCiecierski Konrad30WYK301Ciecierski Konrad Nowy przedmiot!Propozycja terminu?
Ciecierski Konrad30PRO3010115Ciecierski Konrad bez rezerwacji terminuCzy rzeczywiście bez terminu?
WRWstęp do robotyki103A-ARxxx-ISP-WRSzynkiewicz Wojciech4860WYK301Szynkiewicz Wojciechcz. 12:15-14:00 1030-ETI, s. 017B
Szynkiewicz Wojciech4860LAB3010112 pn. nieparzysty 8:15-12:00 1030-ETI, s. P109
Szynkiewicz Wojciech4860LAB3010212 pn. parzysty 8:15-12:00 1030-ETI, s. P109
Szynkiewicz Wojciech4860LAB3010312 pn. nieparzysty 14:15-18:00 1030-ETI, s. P109
Szynkiewicz Wojciech4860LAB3010412 pn. parzysty 14:15-18:00 1030-ETI, s. P109
WSYZWprowadzenie do systemów zarządzania103A-INxxx-ISP-WSYZPieńkosz Krzysztof9096WYK301Pieńkosz Krzysztofcz. 10:15-12:00 1030-ETI, s. 017Bwspółprowadzi dr Janusz Granat
Pieńkosz Krzysztof9096LAB1510112 śr. nieparzysty 10:15-14:00 1030-ETI, s. P1142 grupy rozliczeniowe
Pieńkosz Krzysztof9096LAB1510212 śr. parzysty 10:15-14:00 1030-ETI, s. P1142 grupy rozliczeniowe
Pieńkosz Krzysztof9096PRO3010115 bez rezerwacji terminu
WUSWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznych103A-INIOP-ISP-WUSRatkowski Andrzej60WYK301Ratkowski Andrzejpt. 14:15-16:00 1030-ETI, s. 017Bwspółkoordynuje dr J. Koperwas (II)
Ratkowski Andrzej60LAB3010112 pn. 18:15-20:00 1030-ETI, s. 09po 2 grupy rozlicz. na termin
Ratkowski Andrzej60LAB3010212 śr. 18:15-20:00 1030-ETI, s. 09
ZBOPZastosowania badań operacyjnych w przedsiębiorstwach103A-INISY-MSP-ZBOPŻółtowska Izabela45PRO4010115Żółtowska Izabelapn. parzysty 18:15-20:00 1030-ETI, s. P1132 godziny co 2 tyg.
Żółtowska Izabela45ZIN2010120Żółtowska Izabelawt. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 170
ZPIZarządzanie projektami informatycznymi103D-INxxx-ISP-ZPIPieńkosz Krzysztof5060WYK301Pieńkosz Krzysztofcz. 16:15-18:00 1030-ETI, s. 118
Pieńkosz Krzysztof5060PRO1510115Pieńkosz Krzysztof bez rezerwacji terminu