Skip to Main Content
  • Obsada zajęć

Breadcrumb

Semestr

24L
2
Wersja obowiązująca, do rozliczenia
WCZLP

Obsada zajęć

Wszelkie zmiany w obsadzie zajęć muszą być uzgodnione z wicedyrektorem ds. nauczania!

Kod przedmiotuNazwaEgzamin?Typ zajęciaŁącznie grupOsobaUdziałGodzinyKomentarzKod USOS
AEAlgorytmy ewolucyjne-W-Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa8/308,00-103B-IBxxx-ISP-AE
AISArchitektura i integracja systemów-W-Ratkowski Andrzej1/130,00-103A-INxxx-MSP-AIS
-P-Ratkowski Andrzej1/144,00-103A-INxxx-MSP-AIS
AISDIAlgorytmy i struktury danych (I)egz.W-Zalewski Andrzej1/160,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Borowa Klara Maria1 gr.30,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Chabko Krzysztof1 gr.30,005 grup dla II, podział wg uznania103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Grabski Waldemar1 gr.30,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Kijas Szymon1 gr.30,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Maciąg Piotr Stanisław1 gr.30,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Pawlak Stanisław1 gr.30,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Skonieczny Łukasz1 gr.30,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
-L10Szlenk Marcin3 gr.90,00-103D-INxxx-ISP-AISDI
ANROAnatomia robotówegz.W-Dudek Wojciech4/154,00-103A-ARxxx-ISP-ANRO
egz.W-Winiarski Tomasz11/1511,00-103A-ARxxx-ISP-ANRO
-L5Winiarski Tomasz1/1150,00-103A-ARxxx-ISP-ANRO
ASUAdministrowanie systemem Unix i siecią TCP/IP-W-Sobczyk Jerzy1/130,00-103B-INSID-ISP-ASU
-L5Krzemienowski Adam2 gr.60,00-103B-INSID-ISP-ASU
-L5Sobczyk Jerzy3 gr.90,00-103B-INSID-ISP-ASU
BESPOBezpieczeństwo społeczne, organizacyjne i zarządzanie cyberbezpieczeństwem-W-Zalewski Andrzej1/130,00-103A-CBxxx-ISP-BESPO
-P-Zalewski Andrzej2/296,00-103A-CBxxx-ISP-BESPO
BITBiometryczna identyfikacja tożsamościegz.W-Trokielewicz Mateusz1/130,00-103B-IBxxx-ISP-BIT
-L4Bartuzi-Trokielewicz Ewelina2 gr.30,00-103B-IBxxx-ISP-BIT
-L4Roszczewska Katarzyna1 gr.15,00-103B-IBxxx-ISP-BIT
-L4Trokielewicz Mateusz1 gr.15,00-103B-IBxxx-ISP-BIT
-L1Trokielewicz Mateusz1 gr.15,0010 osób z Mechatroniki - przeniesiona 1 grupa103B-IBxxx-ISP-BIT
DCSSystemy automatyki DCS i SCADA-W-Plamowski Sebastian13/1526,00-103A-ARxxx-ISP-DCS
-W-Wojtulewicz Andrzej Marcin2/154,00-103A-ARxxx-ISP-DCS
-L5Plamowski Sebastian15/3075,00-103A-ARxxx-ISP-DCS
-L5Wojtulewicz Andrzej Marcin30/6075,00-103A-ARxxx-ISP-DCS
DIPRDiagnostyka procesów przemysłowych-W-Marusak Piotr2/106,00-103A-ARxxx-ISP-DIPR
-W-Plamowski Sebastian8/1024,00-103A-ARxxx-ISP-DIPR
-L4Marusak Piotr2/1012,00-103A-ARxxx-ISP-DIPR
-L4Plamowski Sebastian6/1036,00-103A-ARxxx-ISP-DIPR
-L4Zarzycki Krzysztof2/1012,00-103A-ARxxx-ISP-DIPR
ECONEComputer Networksegz.W-Sobczyk Jerzy1/130,00-103B-CTxxx-ISA-ECONE
-L5Cabaj Krzysztof2/1030,00-103B-CTxxx-ISA-ECONE
-L5Radziszewski Paweł8/10120,00-103B-CTxxx-ISA-ECONE
EDYCODynamic Systems and Control-W-Gustowski Jerzy6/306,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-W-Nebeluk Robert22/3022,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-W-Wojtulewicz Andrzej Marcin2/302,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-L2Chaber Patryk Józef3/156,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-L2Nebeluk Robert3/156,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-L2Zakrzewski Maciej6/1512,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-L2Zarzycki Krzysztof3/156,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
-C1Nebeluk Robert1/115,00-103A-CTxxx-ISA-EDYCO
E.EAIArtificial Intelligence (EMARO)egz.W-Ciecierski Konrad1/310,00-1130-EMARO-MSA-2005
egz.W-Kasprzak Włodzimierz2/320,00-1130-EMARO-MSA-2005
-C1Ciecierski Konrad1/35,00-1130-EMARO-MSA-2005
-C1Kasprzak Włodzimierz2/310,00-1130-EMARO-MSA-2005
E.EMORMobile Robots (EMARO)egz.W-Szynkiewicz Wojciech1/130,00-1130-EMARO-MSA-2004
-C1Seredyński Dawid1/130,00-1130-EMARO-MSA-2004
E.EOPTOptimization Techniques (EMARO)-W-Granat Janusz10/1015,00-1130-EMARO-MSA-2008
-C1Granat Janusz1/115,00-1130-EMARO-MSA-2008
E.EPRMRobot Programming Methods (EMARO)egz.W-Dudek Wojciech6/306,00-1130-EMARO-MSA-2003
egz.W-Zieliński Cezary24/3024,00-1130-EMARO-MSA-2003
-C1Szynkiewicz Wojciech1/130,00-1130-EMARO-MSA-2003
EPNMParallel Numerical Methodsegz.W-Karbowski Andrzej1/130,00-103A-CSCSN-MSA-EPNM
-P-Karbowski Andrzej1/145,99-103A-CSCSN-MSA-EPNM
ERSMSReliable, Scalable and Maintainable IT Systems-W-Kruk Tomasz Jordan1/130,00-103A-INISY-MSP-ERSMS
-P-Kruk Tomasz Jordan1/142,00-103A-INISY-MSP-ERSMS
F.BHDBazy i hurtownie danych-W-Traczyk Tomasz1/130,00-1050-FTEDM-MSP-1BHD
-L2Borowa Klara Maria1/215,00-1050-FTEDM-MSP-1BHD
-L2Pałka Piotr1/215,00-1050-FTEDM-MSP-1BHD
G.BDBazy danych-W-Traczyk Tomasz1/115,00-1060-GI000-ISP-2009
KBD2Komercyjne bazy danych - Oracle-W-Traczyk Tomasz1/115,00-103C-INIOP-ISP-KBD2
-P-Traczyk Tomasz1/136,00-103C-INIOP-ISP-KBD2
MISKModelowanie i symulacja komputerowaegz.W-Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa1/130,00-103A-ARxxx-DSP-MISK
-P-Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa2/293,99-103A-ARxxx-DSP-MISK
MNUMMetody numeryczne (J)-W-Tatjewski Piotr1/130,00-103B-INxxx-ISP-MNUM
-P-Karbowski Andrzej4/446,01-103B-INxxx-ISP-MNUM
MODIModelowanie i identyfikacja-W-Ławryńczuk Maciej2/228,00-103A-ARxxx-ISP-MODI
-W-Zakrzewski Maciej0/11,00-103A-ARxxx-ISP-MODI
-W-Zarzycki Krzysztof0/11,00-103A-ARxxx-ISP-MODI
-P-Domański Paweł1/167,01-103A-ARxxx-ISP-MODI
-C3Chaber Patryk Józef0/14,00Zastępstwo za p. Zarzyckiego103A-ARxxx-ISP-MODI
-C3Ławryńczuk Maciej1/222,50-103A-ARxxx-ISP-MODI
-C3Zarzycki Krzysztof1/218,50-103A-ARxxx-ISP-MODI
MOMModelowanie matematyczne-W-Granat Janusz3/303,00-103A-INISY-MSP-MOM
-W-Kaleta Mariusz2/302,00-103A-INISY-MSP-MOM
-W-Krzemienowski Adam8/308,00-103A-INISY-MSP-MOM
-W-Pałka Piotr6/306,00-103A-INISY-MSP-MOM
-W-Pieńkosz Krzysztof4/304,00-103A-INISY-MSP-MOM
-W-Śliwiński Tomasz3/303,00-103A-INISY-MSP-MOM
-W-Żółtowska Izabela4/304,00-103A-INISY-MSP-MOM
-P-Granat Janusz2/1811,11-103A-INISY-MSP-MOM
-P-Kaleta Mariusz3/1816,67-103A-INISY-MSP-MOM
-P-Krzemienowski Adam8/1844,44-103A-INISY-MSP-MOM
-P-Pałka Piotr2/1811,11-103A-INISY-MSP-MOM
-P-Śliwiński Tomasz3/1816,67-103A-INISY-MSP-MOM
PARPParadygmaty programowania-W-Szlenk Marcin1/115,00-103A-INxxx-ISP-PARP
-P-Kożuszek Rajmund1/442,50-103A-INxxx-ISP-PARP
-P-Skonieczny Łukasz1/442,50-103A-INxxx-ISP-PARP
-P-Szlenk Marcin1/285,01-103A-INxxx-ISP-PARP
PBADProjekt badawczy (ISY)-Z1Borowa Klara Maria1/47,50-103A-INISY-MSP-PBAD
-Z1Kaleta Mariusz1/47,50-103A-INISY-MSP-PBAD
-Z1Olszewski Robert1/47,50-103A-INISY-MSP-PBAD
-Z1Pałka Piotr1/47,50-103A-INISY-MSP-PBAD
-P-Borowa Klara Maria2/1010,80-103A-INISY-MSP-PBAD
-P-Kaleta Mariusz3/1016,20-103A-INISY-MSP-PBAD
-P-Olszewski Robert2/1010,80-103A-INISY-MSP-PBAD
-P-Pałka Piotr1/105,40-103A-INISY-MSP-PBAD
-P-Plamowski Sebastian1/105,40-103A-INISY-MSP-PBAD
-P-Śliwiński Tomasz1/105,40-103A-INISY-MSP-PBAD
PERMPercepcja maszyn-W-Kasprzak Włodzimierz1/215,00-103B-INSZI-ISP-PERM
-W-Wilkowski Artur1/215,00-103B-INSZI-ISP-PERM
-L2Stefańczyk Maciej Emil1/160,00-103B-INSZI-ISP-PERM
PIARPrototypowanie inżynierskie w automatyce i robotyce-P-Chaber Patryk Józef2/1511,00Zamiana w czasie zwolnienia p. Zarzyckiego103A-ARxxx-ISP-PIAR
-P-Dudek Wojciech1/153,00-103A-ARxxx-ISP-PIAR
-P-Zakrzewski Maciej10/1530,00-103A-ARxxx-ISP-PIAR
-P-Zarzycki Krzysztof2/151,00-103A-ARxxx-ISP-PIAR
-L4Chaber Patryk Józef13/4534,67Zamiana zajęć w czasie zwolnienia p. Zarzyckiego103A-ARxxx-ISP-PIAR
-L4Dudek Wojciech8/4521,33-103A-ARxxx-ISP-PIAR
-L4Zakrzewski Maciej4/4510,67-103A-ARxxx-ISP-PIAR
-L4Zarzycki Krzysztof20/4553,33-103A-ARxxx-ISP-PIAR
-C2Zakrzewski Maciej15/1530,00-103A-ARxxx-ISP-PIAR
POBOPodstawy badań operacyjnych-W-Pieńkosz Krzysztof1/130,00-103B-ARxxx-ISP-POBO
-L4Karbowski Andrzej2 gr.30,00-103B-ARxxx-ISP-POBO
-L4Krzemienowski Adam1 gr.15,00-103B-ARxxx-ISP-POBO
-L4Śliwiński Tomasz1 gr.15,00-103B-ARxxx-ISP-POBO
PODAPodstawy automatykiegz.W-Marusak Piotr1/130,00-103A-ARxxx-ISP-PODA
-L3Gustowski Jerzy6/1518,00-103A-ARxxx-ISP-PODA
-L3Nebeluk Robert2/156,00-103A-ARxxx-ISP-PODA
-L3Zakrzewski Maciej4/1512,00-103A-ARxxx-ISP-PODA
-L3Zarzycki Krzysztof3/159,00-103A-ARxxx-ISP-PODA
PSDPrzetwarzanie strumieni danych i data science-Z2Granat Janusz1/112,00-103A-INISY-MSP-PSD
egz.W-Granat Janusz1/130,00-103A-INISY-MSP-PSD
-P-Granat Janusz1/231,20-103A-INISY-MSP-PSD
-P-Krzemienowski Adam1/231,20-103A-INISY-MSP-PSD
PZSP2Projekt zespołowy 2egz.W-Borowa Klara Maria4/244,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
egz.W-Szlenk Marcin12/2412,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
egz.W-Zalewski Andrzej6/246,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
egz.W-Żółtowska Izabela2/242,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Borowa Klara Maria30/28813,75Opiekun zespołów103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Cabaj Krzysztof30/28813,75Opiekun zespołów103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Cabaj Krzysztof7/2883,21Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Chudziak Jarosław28/28812,83Ekspert103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Kaleta Mariusz7/2883,21Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Nałęcz-Charkiewicz Katarzyna7/2883,21Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Nowak Robert28/28812,83Ekspert103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Nowak Robert7/2883,21Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Radlak Krystian30/28813,75Opiekun zespołów103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Radlak Krystian7/2883,21Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Ratkowski Andrzej28/28812,83Ekspert103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Salata Piotr28/28812,83Ekspert103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Szlenk Marcin30/28813,75Opiekun zespołów103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Wytrębowicz Jacek7/2883,21Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-P-Żółtowska Izabela14/2886,42Właściciel zadania103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Borowa Klara Maria2/816,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Chrząszcz Jerzy1/88,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Chudziak Jarosław1/88,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Nowak Robert1/88,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Salata Piotr1/88,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Szlenk Marcin1/88,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
-C2Żółtowska Izabela1/88,00-103A-INxxx-ISP-PZSP2
SDISeminarium dyplomowe inżynierskie-C1Pieńkosz Krzysztof1 gr.30,00-103B-xxxxx-ISP-SDI
SDM1Seminarium dyplomowe magisterskie 1-C2Domański Paweł1/160,00-103B-xxxxx-MSP-SDM1
SDM2Seminarium dyplomowe magisterskie 2-C2Kasprzak Włodzimierz3/266,92-103B-xxxxx-MSP-SDM2
-C2Ławryńczuk Maciej6/2613,85-103B-xxxxx-MSP-SDM2
-C2Niewiadomska-Szynkiewicz Ewa3/266,92-103B-xxxxx-MSP-SDM2
-C2Pieńkosz Krzysztof5/2611,54-103B-xxxxx-MSP-SDM2
-C2Szynkiewicz Wojciech5/2611,54-103B-xxxxx-MSP-SDM2
-C2Zalewski Andrzej4/269,23-103B-xxxxx-MSP-SDM2
SIUSieci inteligentnych urządzeń-W-Kamola Mariusz22/3022,00-103A-INISY-MSP-SIU
-W-Szynkiewicz Wojciech8/308,00-103A-INISY-MSP-SIU
-P-Dudek Wojciech1/245,00-103A-INISY-MSP-SIU
-P-Giełdowski Daniel Krzysztof0/415,00Dokładnie 15 godzin103A-INISY-MSP-SIU
-P-Kamola Mariusz1/230,00-103A-INISY-MSP-SIU
SKMSieci komputerowe-W-Sobczyk Jerzy1/130,00-103C-INxxx-ISP-SKM
-L10Hałoń Michał4 gr.120,00-103C-INxxx-ISP-SKM
-L10Nieradka Grzegorz2 gr.57,00-103C-INxxx-ISP-SKM
-L10Ratkowski Andrzej1 gr.30,00-103C-INxxx-ISP-SKM
-L10Sobczyk Jerzy1 gr.30,00-103C-INxxx-ISP-SKM
-L10Śliwa Edward2 gr.63,00-103C-INxxx-ISP-SKM
SKPSSystemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach-W-Seredyński Dawid1/215,00-103A-INxxx-ISP-SKPS
-W-Zabołotny Wojciech1/215,00-103A-INxxx-ISP-SKPS
-L8Figat Maksym0 gr.50,00-103A-INxxx-ISP-SKPS
-L8Seredyński Dawid4 gr.70,00-103A-INxxx-ISP-SKPS
-L8Szkoda Bartosz4 gr.120,00-103A-INxxx-ISP-SKPS
SOISystemy operacyjne (I)-L4Borowa Klara Maria1 gr.30,00-103B-INxxx-ISP-SOI
-L4Kruk Tomasz Jordan1 gr.30,00-103B-INxxx-ISP-SOI
SPSterowniki programowalne-W-Gustowski Jerzy4/524,00-103B-INSID-ISP-SP
-W-Wojtulewicz Andrzej Marcin1/56,00-103B-INSID-ISP-SP
-L4Gustowski Jerzy20/2048,00-103B-INSID-ISP-SP
-L4Wojtulewicz Andrzej Marcin0/2012,00-103B-INSID-ISP-SP
STPSterowanie procesami-W-Ławryńczuk Maciej11/3011,00-103B-ARxxx-ISP-STP
-W-Marusak Piotr19/3019,00-103B-ARxxx-ISP-STP
-P-Ławryńczuk Maciej1/324,00-103B-ARxxx-ISP-STP
-P-Marusak Piotr2/348,00-103B-ARxxx-ISP-STP
-C3Ławryńczuk Maciej1/315,00-103B-ARxxx-ISP-STP
-C3Marusak Piotr2/330,00-103B-ARxxx-ISP-STP
TAPTechnika automatyzacji procesów-W-Tatjewski Piotr1/130,00-103C-ARxxx-MSP-TAP
-P-Marusak Piotr1/325,33-103C-ARxxx-MSP-TAP
-P-Plamowski Sebastian2/350,66-103C-ARxxx-MSP-TAP
TWMTechniki widzenia maszynowego-W-Wilkowski Artur1/115,00-103A-INISY-MSP-TWM
-P-Stefańczyk Maciej Emil1/148,00-103A-INISY-MSP-TWM
-C2Stefańczyk Maciej Emil23/3046,00-103A-INISY-MSP-TWM
-C2Wilkowski Artur7/3014,00-103A-INISY-MSP-TWM
WAETWstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji-W-Firek Piotr1/65,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-W-Marusak Piotr6/306,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-W-Obarska Ewa1/310,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-W-Szynkiewicz Wojciech4/304,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-W-Zaręba Agnieszka1/65,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-L10Dudek Wojciech10/6025,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-L10Nebeluk Robert3/607,50-103A-INxxx-ISP-WAET
-L10Obarska Ewa20/6050,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-L10Werbowy Aleksander12/6030,00-103A-INxxx-ISP-WAET
-L10Zakrzewski Maciej7/6017,50-103A-INxxx-ISP-WAET
-L10Zaręba Agnieszka8/6020,00-103A-INxxx-ISP-WAET
WDWRWspomaganie decyzji w warunkach ryzyka-W-Krzemienowski Adam1/130,00-103B-INxxx-MSP-WDWR
-P-Krzemienowski Adam1/136,00-103B-INxxx-MSP-WDWR
WRIWstęp do robotyki dla informatykówegz.W-Szynkiewicz Wojciech1/130,00-103B-INxxx-ISP-WRI
-L5Giełdowski Daniel Krzysztof4 gr.120,00-103B-INxxx-ISP-WRI
-L5Szynkiewicz Wojciech1 gr.30,00-103B-INxxx-ISP-WRI
WSOWirtualne środowiska obliczeniowe-W-Arabas Piotr13/1526,00-103A-INISY-MSP-WSO
-W-Marks Michał Robert2/154,00-103A-INISY-MSP-WSO
-P-Arabas Piotr1/136,00-103A-INISY-MSP-WSO
WSYZWprowadzenie do systemów zarządzania-W-Granat Janusz16/3016,00-103A-INxxx-ISP-WSYZ
-W-Pieńkosz Krzysztof14/3014,00-103A-INxxx-ISP-WSYZ
-P-Granat Janusz4/6128,00-103A-INxxx-ISP-WSYZ
-P-Śliwiński Tomasz2/664,00-103A-INxxx-ISP-WSYZ
-L8Burzyński Wojciech0/115,00Dokładnie 15 godzin!103A-INxxx-ISP-WSYZ
-L8Krzemienowski Adam1/249,00-103A-INxxx-ISP-WSYZ
-L8Śliwiński Tomasz1/256,00-103A-INxxx-ISP-WSYZ
WUSWdrażanie i utrzymanie systemów informatycznych-W-Borowa Klara Maria1/152,00-103A-INIOP-ISP-WUS
-W-Kijas Szymon1/152,00-103A-INIOP-ISP-WUS
-W-Ratkowski Andrzej12/1524,00-103A-INIOP-ISP-WUS
-W-Zalewski Andrzej1/152,00-103A-INIOP-ISP-WUS
-L2Gambin Tomasz Lech1/230,00-103A-INIOP-ISP-WUS
-L2Kijas Szymon1/415,00-103A-INIOP-ISP-WUS
-L2Ratkowski Andrzej1/415,00-103A-INIOP-ISP-WUS
ZPIZarządzanie projektami informatycznymi-W-Pieńkosz Krzysztof1/130,00-103D-INxxx-ISP-ZPI
-P-Pieńkosz Krzysztof1/229,50-103D-INxxx-ISP-ZPI
-P-Szlenk Marcin1/229,50-103D-INxxx-ISP-ZPI